четвер, 26 травня 2016 р.

Оформлення місця молодих - президіум молодих

Увага всіх гостей весільного свята постійно прикута до нареченого і нареченої. Ось чому прикраса столу молодят - це одне з найважливіших завдань в оформленні всього свята.

Оформлення весільного столу - справа, яку варто довірити професіоналу, який досконало розуміється у всіх нюансах весільного декору. Якщо підготовку до весілля ще тільки розпочато, і Ви поки не знаєте, яким буде оформлення весільного столу, фахівці радять, насамперед, розробити єдиний стиль: декоровані столи повинні бути співзвучні за своїм оформленням з усім інтер'єром.
При цьому важливо дотриматися почуття смаку і гармонії: виділятися стіл молодих повинен стилем, оригінальністю дизайнерських рішень, а не безглуздим нагромадженням декору. Важливе також правильне розташування столу - щоб молоді та гості могли бачити один одного і не втрачали контакту.

Правила оформлення весільного столу молодят:
1. Президіум повинен знаходитися в центрі залу, щоб кожному гостю було зручно дивитися на молодят.
2. Стіл нареченого і нареченої повинен бути найбільш насиченим з декору, яскравим, незвичайним.
3. Прикрашати необхідно не тільки сам стіл, а й місце попереду та позаду нього. Можна комбінувати живі композиції з тканинами, цікавими декоративними елементами, намистом, свічками тощо.
4. Оформлення  президіуму молодих повинно поєднуватися з загальною тематикою весілля.

5. Елементи з президії можуть повторюватися в невеликих композиціях на столах гостей і в інших частинах залу.
6. Обраний декор весільного місця, повинен бути доречним у вибраному залі й виглядати як цілісний декоративний елемент інтер’єру ресторану.
Якщо все весілля засноване на квітковій тематиці, для фону столу теж дозволяється використовувати такий декоративний пейзаж або гірлянду. Навіть при хорошому природному оформленні залу, оригінальний фон для молодят необхідний, і квіти будуть добре сюди вписуватися. Квіткові композиції повинні бути з живих квітів, які додадуть оформленню вишуканості та елегантності.
На столі нареченого і нареченої тканина буде використовуватися в будь-якому випадку, як мінімум - в якості скатертини. Не рідко текстиль стає основною ідеєю для декору, ним оформляють фон за столом, саму президію, стільці та інші елементи обраного місця. Якщо визначено такий спосіб декору, бажано створити об'ємність дизайну за допомогою воланів, складок, зібрань, хвиль. Важлива кожна деталь драпірування, оскільки до головного місця буде звернено пильну увагу. Президіум для молодих прикрашають також свічками, це гарна ідея для створення таємничості на святковості.
Від того як буде оформлений президіум молодих, слід відштовхуватись і на оформлення гостьових столів. Весільних аксесуарів та іншого декору в залі. Адже місце молодих – основна зона в бенкетному залі!
Варіанти декорування фону президіуму молодих:


1. Флористичний бум. Фон можна оформити у вигляді квіткової галявини, арки або серця. Такий варіант буде ідеальним в поєднанні живих квітів з декоративними елементами.
2. Текстильні штори. Немає нічого ніжнішого, ніж з'єднання декількох видів шифону пастельного кольору. Нехай така тканина спадає вниз або в різні боки, створюючи ефект легких занавісок.
3. Красиве підсвічування рекомендується для використання у всіх видах декору. Президіум молодят підсвічується особливо – знизу вверх, для того щоб створити ефект об’єму та все возвеличити.
4. Паперовий декор – особливий вид декору. З паперовими квітами президіям молодят стає
дуже цікавим та дизайнерським. Адже з папір можу бути будь – яких відтінків, що дає змогу передати задуману колористику весілля. Паперовий декор цікаво поєднується з шифоном та іншими легкими тканинами, а також зі стрічками, мереживом та різноманітним намистом.
5. Ексклюзив. Якщо стандартні варіанти дизайну Вас не вражають, і хочеться щось особливе, виберіть незвичайні об'єкти дизайну. Це можуть бути величезні літери, які складуть слова: «Любов», «Сім'я», «Я і Ти»; відкриті двері в нове життя; елементи меблів або годинник. Все, що спадає на думку нареченому і нареченій, може бути використано для оформлення фону президіуму.

Щоб свято було досконалим у всьому, оформлення весільного столу молодят варто довірити професіоналам. Студія «ЕЛЕМ» гарантує, що з нашою допомогою ваше свято буде по-справжньому прекрасним, а оздоблення зможе вразити навіть найбільш вибагливих гостей!

Немає коментарів:

Дописати коментар