Квіти на весілля

Квіти на весілля - основа декору, адже без флористики не обходиться жодне весілля у Львові

У цій рубриці я хочу познайомити Вас із квітами, які можна використовувати у весільній флористиці. 
Існує  думка, що на весіллі квіти - це важливо, але на цьому можна зекономити. Я Вам цього не раджу, адже Ваші гості запам"ятають все і будуть ще довго обговорювати: яка була наречена, який був букет нареченої, яка флористика була на весіллі, і який декор використали в оформленні весілля. 
Кольорова гамма весілля також має велике значення для оформлення текстилем і квітами. Усе це вміло поєднують професіонали, які оформлюють весілля. 

Отож, ознайомившись з квітами та їхньою кольоровою гамою Ви можете самостійно вибрати собі квіти на весілля, а ми закупимо їх і створемо на Вашому весіллі незабутнє флористичне диво.

Квіти на весіллі 

Троянди : 

Ред Наомі, Авеланж, Вау, Талея, Акіто, Анастасія, АкваПіонові троянди

Неперевершені квіти для весільної флористики. Букет нареченої з піонових троянд - арестократичний аксесуар нареченої. 

Гвоздики 

Бувають усіх кольорів і відтінків. Універсальна квітка, довго витримує без води. Створює пишність у букетах та композиціях, насичує кольорами.

Гортензії

Красиві, самодостатні квіти, які мають різноманітну кольорову палітру. Саме це  дуже вигідно виділяє гортензію на фоні інших квітів у весільній флористиці. Весілля у гортензіях - багате і вишукане  з витонченим ароматом.Тюльпани

Весняні квіти, які широко використовуються у весільній флористиці.Надають свіжості і тендітності квітковим композиціям. Тюльпанове весілля - завжди буде ексклюзивним і не таким як всіх. 

 Ранункулюси

Екзотичні квіти, які вже давно стали нашими - українськими. Чому? Та тому, що флористи залюбки використовують ці квіти у весільному оформленні та букетах наречених. Ранункулюси надають квітковим композиціям особливого настрою.


Піони

Піони - літні квіти, без яких весілля в класичному, романтичному, шеббі шик стилі не обходяться. Ці квіти - улюбленці наречених. Букет нареченої з піон - хіт - лайнер весільних сезонів усіх попередніх і усіх майбутніх років. Квіткові композиції з піон - флористичні шедеври, які не потребують додаткових квітів, хіба що багато зелені, яка виділить квітку - фаворита у весільній флористиці. 


Анемони

Анемони - вишукані квіти, які флористи люблять поєднувати у букет нареченої з іншими квітами. Ці квіти візуально нагадують українські маки, проте анемони бувають не лише червоного кольору. Анемони на весілля флористи вибирають переважного білого кольору. Але тематичні весілля, які потребують особливого весільного оформлення і декору, можуть претендувати на оформлення анемонами цікавіших кольорів: синіх, фіолетових, біло - червоних, рожевих, блакитних.  


Еустоми

Еустоми - ніжні, тендітні, на перший погляд, квіти, фаворити в букетах нареченої. З еустом флористи створюють бутоньєрки нареченого та дружбів. Завдяки галузковій формі  - гілка еустоми створює об"єм у квіткових композиціях, які замовляють на стіл молодят. По формі еустома нагадує троянду, яка розпустила усі свої пелюстки та навідміну від троянди еустома створює легкість композиціям з квітів на весіллі.
 

Альстромерія

Альстромерії - різнокольорові квіти, які часто використовуються у весільній флористиці як додаткова квітка до основних квітів на весілля. Коли потрібно стврорити жовтий, помаранчевий, бузковий, теракотовий, фіолетовий акцент у квіткових композиціях використовують альстромерії. Проте букет нареченої та бутоньєрка нареченого з альстромерій дивляться вишукано і водночас незвично для тих, хто обирає класичний стиль весілля. Альстромерії - це квіти для сміливих і креативних наречених. Тим паче, що квіткові композиції із альстромерій завжди вдало підійдуть бюджетним весіллям. 


Фрезії

Фрезія - граціозна квітка, без якої не обходиться жодне весільне оформлення. Класичний букет нареченої завжди налічує декілька гілочок фрезії. Широка кольорова гама фрезії, дозволяє флористам використовувати цю квітку у оформленні весіль, де акцентують декоратори на насичених кольорах. 


Орхідеї

Орхідея - квітка арестократів, яка у весільній флористиці завжди виступає основним "інгридієнтом" квіткової композиції і букету нареченої. Щоправда оформлення весілля орхідеями можуть дозволити собі не усі наречені, але це й усім не потрібно. Якщо Ви хичите європейського шику та блиску - орхідея Ваша квітка. Забарвлення орхідей вражаючі, тому фантазії флористів щодо оформлення весілля квітами, безумовно виправдають усі Ваші сподівання.


Хризантеми

Хризантеми - улюблені квіти осінніх весіль. Невибагливі, на перший погляд, квіти вражають своїми флористичними властивостями. Розкішні, великі хризантеми - збагачують квіткові композиції, які прикрашають столи гостей, стіл молодят і привітальний столик. Букет нареченої з хризантем - буде підкреслювати колорит регіональної флористики, тих квітів і зелені, яка росте саме у нас. Отож, хризантеми  - основа весільного оформлення. 


Хризантема Сантін

Сантіни - міні хризантеми, які мають насичений зелений колір і використовуються у весільній флористиці як додаток до квіткових композиції. Особливу роль сантіни відіграють при створенні подушечки для обручок. Така подушечка з живих квітів завжди дивиться вишукано на виїзній церемонії. 


Кали

Кали - квіти гордих дівчат, які знають, що їм потрібно у житті )))). Весілля, де присутні квіткові композиції з кал, завжди запам"ятовуються гостям. Оформлення весілля калами флористам приносить лише задоволення, адже з ними немає ніякої мороки. Це самодостатні квіти, які не потребують сусідок у своїх квіткових композиціях. Букет нареченої з кал буде дуже личити високим і струнким нареченим, адже сама квітка уособлення грації.Квіти на весілля - важлива тема до обговорення перед організацією весілля і тим паче перед оформленням весілля. Ще більше квітів на весілля я зможу показати Вам при зустрічі )))
Ваше весілля повинно бути найкращим. Весільна флористика - головний інструмент вишуканості Вашого весільного оформлення та декору. 
Немає коментарів:

Дописати коментар