четвер, 13 березня 2014 р.

Класичний стильКЛАСИЧНИЙ

Весілля в класичному стилі – це єдиний стиль, який ніколи не застаріє і завжди буде модним і актуальним. Якщо молодята вибрали саме класичний стиль, то безперечно свідчить про їхній вишуканий смак.
На такому весіллі повинно бути все в біло кремових відтінках з елементами розкоші. Характерними елементами класичного весілля є: королівські інтер’єри, прямі лінії в поєднанні з вензелями в декорі, паркові алеї в англійському стилі, розкішні текстури тканин та паперових аксесуарів, благородні квіти оздоблені перлинами та прозорий кришталь.
Класичний стиль весілля повинен підкреслювати чуттєву та, водночас, стриману натуру нареченої,а також шарм  та інтелігентність  нареченого. Класика диктує свою моду на вибір квітів для оформлення. Ми Вам пропонуємо вибирати ті квіти, які додадуть  Вашому весіллю вишуканість та гармонію. Зазвичай це: орхідеї, троянди, кали, гортензії білих та пастельних кольорів.
Для першого танцю молодят можна вибрати класичний вальс або ж станцювати повільний танець під проникливу мелодію саксофона.
Весілля в класичному стилі – це збереження усіх весільних канонів, звичаїв та почестей.

ДЕТАЛІ:                                                                КОЛЬОРИ:

Вензель, перлини,                                               Білий, айворі,
Мережка, атлас,                                                   Шампань, з вкрапленням голубого,
Білі квіти, кришталь,                                            Бузкового, золотого і срібного
Свічки, банти
Вишуканість в класиці. Флористика і декор створять на Вашому весіллі королівську розкіш.
067 765 15 92

 
Немає коментарів:

Дописати коментар